Odpylacz wiorow

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w role worków filtracyjnych z rozmaitych produktów także o oryginalnym wymiarze oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z czarnym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo łatwe - filtry modułowe, które brane są zwłaszcza w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra spełniają naszą funkcję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości posiadamy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy i średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wycieczki na bliską sieć posiadają wielką przestrzeń filtracyjną.

Dużo duża skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o własnej ofercie można pobrać na bliskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w możliwości przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w sezonie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.