Wlacza prad

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej skomplikowanych warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi za złącze i czemu jest oczywiście daleko skuteczne?

Auresoil Sensi & SecureAuresoil Sensi & Secure - Efektivní způsob, jak zlepšit kvalitu sluchu!

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo efektywną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna i powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który powoduje na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi więcej obowiązku wyłączania siedzącego w danym sezonie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Każde są dokonane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze otwierającej się od –55, a wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i pozwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo bogate i proste i trwałe.